| ExtremeAleqZ a întrebat:

Buna TPU eu iubesc o fata cu care am fostimpreuna anul trecut ii tot scriu inimioare si ea vorbeste cu mine dar mereu cin spun ca o iubesc zice ca o amagesc ma puteti ajuta sa ma placa? apropo eu cred ca un pic ma place FUNDA

3 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

In exact aceeasi situatie sunt si eu

| AndruţHere a răspuns:

Păi din moment ce a spus că o amăgeşti nu are încredere în tine/în băieţi. Ai putea să-i redai tu încrederea. Cum? Nu ştiu ce fel de fată este ea, daar mie mi-ar câştiga un tip încrederea dacă după ceva timp [într-o relaţie de amiciţie] nu şi-ar bate joc de fetele cu care este într-o relaţie, şi nu numai astathinking Oricum, Baftă!

| ExtremeAleqZ explică:

Multumesc