| anonima1993 a întrebat:

Eu si cu iubitul meu o sa facem 1 an de cand suntem impreuna si vreau sa-i fac o surpriz pe care sa nu o uite prea curand dar nu stiu ce, ceva inedit va rog ajutati-ma! la cele mi multe idei dau fundita puppy dog eyes multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ceva personalizat, poate ceva facut de tine sa-i arate cat de mult tii la el happy. Gasesti pe ent tot felul de chestiute cu poze de la rame la chiloti laughing. Alege ceva, scrie-i si o felicitare sau o scrisorica, ceva compus de tine si gata-i. Conteaza sa pui suflet happy

| silvia94 a răspuns:

Buna
O rama mare cu o fotografie de a vostra sau doar a ta
Un album foto cu poze de ale voastre
O bratara
O haina(tricou, bluzita, sau niste boxeri personalizati)
Un ceas
Un parfum
O cana personalizata
O perna personalizata cu poza ta
Cam atat.
Succes.

| anonima1993 explică (pentru silvia94):

Cand am spus surpriza nu ma refeream la cadouri la surprize gen cina romantica ..nu stiusad multumesc oricum:*

| Nashu10 a răspuns:

Spune-i ca are puta mai mare ca a lui frateso