| RoxAnana a întrebat:

In curand eu si iubitul meu facem 1 an de cand suntem impreuna. As vrea cateva idei pentru a face o zi speciala. Si cadouri mai romantice. Ms:*

2 răspunsuri:
| dana90 a răspuns:

Cadou o rama dubla unde pui doua poze cu voi, imprimeu foto pe o perinita, ceva special fa o prajitura musuroi de cartita se face usor este delicios, pizza vin rosu petale de flori un cearsaf pe jos si de acolo te las sa iti mearga imaginatia

| DellyDeya a răspuns:

OOOOooo...stiu eu cel mai bine! 6 IDEI de o zi speciala:
1-o zi la picnic
2-mergeti la un film, la care sa te tina de mana...
3-daca e posibil, sa mergeti cu BARCA
4-o plimbare clasica in parc
5-daca stai langa mare, mergeti si priviti apusul.
6-gandeste-te la hobby-urile lui, si fa-i o surpriza!
Cadouri romantice:uun ursulet, o poza cu voi doi, flori(trandafiri logic)o cana-o perna-un tricou cu mesajul te iubesc.