| RalucaScumpika a întrebat:

as vrea niste idei cum ce sa fac cu iubitul... nu prea maia vem idei ce sa facem impreuna. si vreau sa facem lucruri care sa ne apropie unul de celalalt dar in acelati timp sa ne si cunoaste mai bine, tot timpul sunt lucruri noi pe care poti sa le afli despre o persoana... aveti niste idei? multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergeti la plaja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteţi juca fazan împreună, aşa îţi dai seama dacă persoana iubită e agramată sau nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor "mujchi","jmecherie", etc

| TeckTonik997 a răspuns:

Adevar/provocare e chiar amuzant si ajuta in ceea ce vrei tu