| StartedAunt a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am început viața sexuală acum 1 luna si in ultima săptămana ne-am bucurat vreo 3-4 nopți la maxim de asta...
Am făcut-o fara sa fim protejați dar eram conștient cand sa o scot pt ca nu era prima data la mine nici pe departe, dar ea acum are urinară dese si cu usturime ușoară si tulburări in comportament si oboseala...
Care ar putea fi problema?
Nu vreau sa ma gândesc la ce e mai rau.
Funda!

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai insamantat-o cu......clamidia. Trimite-o la ginecolog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un test de sarcina o sa va elucideze misterul si pe urma niste analize pentru boli cu transmitere sexuala

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil i-ai transmis o infectie de toata frumusetea. Se pare ca habar nu ai de niste minime informatii dar strict necesare in privinta procreerii, chiar daca tu incerci sa dai impresia si te lauzi ca ai fi experimentat. Ar fi bine sa incepi sa te informezi pentru a sti atat tu cat si ea, ca simptomele de sarcina nu se manifesta decat dupa ce aceasta are minim 6-7 luni. Sanatate.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Scuze,corectez : dupa 6-7 saptamani *

| Emilian65 a răspuns:

Dupa 3-4 nopti de sex nebun neprotejat este foarte posibil ca prietena ta sa fi ramas gravida si in curand sa fiti parinti.

| StartedAunt explică:

La farmacie a spus ca e o infecție urinară, am cumpărat astazi Antibioticele ce le-a recomandat farmacistele si așteptam ca luna trecută in data asta i a venit menstruația