| mirunamirunamiruna a întrebat:

Am 15 ani si abia mi.am inceput viata sexuala cu pr meu. am facut dreagoste de 6 ori si de fiecare data nu am simtit nimic. doar o usoara usturime. de ce?

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Probabil pentru ca ti-ai inceput-o prea devreme pentru organismul tau. Incearca sa nu mai faci nimic, pentru o perioada indelungata, daca o faci vei ajunge sa nu mai simti nimic toata viata.

| Jigsaw a răspuns:

Cata prostie in ultimele 2 raspunsuri.

| mirunamirunamiruna explică (pentru Jigsaw):

Asta e adevaru. in ceea ce am spus eu yawn

| badgirl22 a răspuns:

Problema e ca poate(de fapt cam sigur) nu aveti parte de preludiu suficient ca sa nu te mai usture. eu zic sa discuti cu el pentru ca astfel de probleme pot duce la frustrari mai tarziu. un act sexua nu inseamna numai sa o bagi si sa o scoti de 5-6-10-100 de ori si gata.

| Biancaloveya a răspuns:

Daca faci de la varsta asta nu o sa mai poti sa faci copii! dar eu nu cred ca e nimicwinking

| mirunamirunamiruna explică (pentru Biancaloveya):

Sincer nu prea ma intereseaza asta. o sa adopt un copil cand o fi vremea laughing

| monique15 a răspuns:

Miruna, nu ascultat tot ce-ti scriu fetele pe aici. Sa stii ca la 15 ani este cam devreme pentru a face sex, dar nu sunt eu aici ca sa te judec, este problema ta si a parintilor tai. Eu am sa-ti raspund la intrebare, adica ceea ce consider eu ca ar fi. O prima cauza ar putea fi faptul ca nu aveti arte de preludiu, nu te face sa te simti dorita si de aceea nu te simti bine iar a doua cauza exista posibilitatea ca el sa aiba un penis prea mic pentru dimensiunea vaginului tau. Asta nu este din vina ta sau a lui, pur si simplu incompatibilitate sexuala. Dar ar fi mai bine sa discuti cu el chestia asta. Succes

| mirunamirunamiruna explică (pentru monique15):

El are 18 si marimea clar nu e de vina tongue. multumesc oricum :*