| DsoaraG a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am inceput viata sexuala impreuna. Eu am avut niste dureri in timpul actului dar si dupa. Sunt okei acele dureri, mai ales dupa? Multumesc!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, sunt niște dureri perfect normale, important este să vă protejați.
Pentru evitarea durerilor, recomand folosirea unui lubrifiant pe bază de apă.
Acesta nu numai că te ajută să eviți durerea, ci previne și ruperea prezervativului.
Baftă!

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Da, sunt okei, deoarece organismul tau nu e obisnuit cu asta, si nici vaginul tau nu e largit. mai dureaza pana ce o sa se obijnueasca!

| hanzelik a răspuns:

Da e normal sa te doara