| ursulet97 a întrebat:

Eu sunt baiat(16 ani) si il iubesc pe colegul meu de banca.Azi in timp ce ma certam cu el din cauza unor neintelegeri de ieri, imi spune sa iesim afara sa vorbim despre asta.Asa ca ne-am dus afara dupa scoala,unde este o cladire in constructie. Odatata ajunsi acolo, ma apuca pe piept si ma impinge spre perete, si se apropie si ma intreaba:"Ce vrei de la mine" si ma saruta pe buze.Eu il apuc cu mainile, dar imediat nu stiu ce ii vine si spune sa-mi i-au mainile si ma impinge intr-o parte si imi trage si un pumn, si imediat pleca fugind.Cand ajung si eu in clasa putin mai tarziu,ma asez in banca si nu vorbesc nimic cu el,nici el cu mine. Apoi peste ceva timp vine si imi spune ca ii pare rau pentru ceea ca m-a lovit, ca a fost intr-un moment critic pentru el, si ma roaga sa il iert.Eu nu voiam sa vorbesc cu el nicidecum, iar cand sa plece m-a batut pe umar si mi-a zis "pa". Oare ma iubeste si el pe mine, chiar daca a facut acest gest? Voi ce credeti din toate acestea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te transform intr-un zeu dar nu si sa te fac sa ma iubesti
daca esti voluntar rational vorbind stii ca un baiat e mai slab si nu accepta respingerea prea usor, dar nu esti la punctul in care sa iti fie frica pentru viata ta

| CariocaTha a răspuns:

Da, te iubestebatting eyelashes

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Wow.ciudata chestie. evident ca simte ceva pentru tine..adica..te.a sarutat.totusi.ar trebuii sa vorbesti cu el despre chestia asta.te.a sarutat iar dupa aceea ti.a tras un pumn.e clar ca se simte confuz.

| fluturash65 a răspuns:

Pfffffffff.