| alexxandra a întrebat:

BUNA TPU! Eu sunt cu un baiat de 2 luni in aceste 2 luni noi nu am iesit niciodata ca un cuplu fiecare am iesit cu prietenii lui.Cum il pot convinge sa iesim si noi ca un cuplu? fundita

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Chemal la o plimbare pe afara undeva unde sa fiti singurihappy desi e ciudat ca nu ati iesit ca cuplu:S

2 răspunsuri:
| Pilotu a răspuns:

Cum poti sa spui ca esti impreuna cu le aca nu ati iesit nici macar la un suc sau la o plimbare prin parc impreuna

| EmoSceneGirl a răspuns:

Pai incearca sa-l inviti tu undeva. Stiu ca normal ar fi s te invite el dar incearca.