| georgiana_3880 a întrebat:

eu sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani.de curand unu din cei mai buni prieteni ai lui se tot da la mine. i-am spus sa termine ca nu vom fi impreuna. dar el tot nu inceteaza.problema e ca a anceput sa-mi placa mult de el ba chiar ieri l-am invitat la mine acasa.nu stiu ce se intampla cu mine.eu simt ca inca al mai iubesc pe iubitul meu, dar prietenul lui ma atrage foarte mult, deja incep sa am unele sentimente pentru el. voi ce credeti ca ar trebui sa fac? iubitul meu are 20 de ni, prietenul lui 22 iar eu 16.multumesc

Răspuns Câştigător
| ioanadanny a răspuns:

Trebuie sa iti vezi de relatia ta de 2 ani ca nu poti da cu piciorul la o persoana care o cunosti bine pentru o persoana noua.gandestete ca ai trecut prin multe in astia 2 ani:-)trebuie sa te gandesti ca daca vei fii cu cel de 22 de ani poate iti va parerea rau ca ai pierdut baiatul care l-ai iubit timp de 2 ani si chiar mai multhappy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vai de capul tau, tie iti arde de sex in loc sa te gandesti la viitorul tau.

| ravens a răspuns:

Buna daca faci greseala asta o sa ajungi sa umbli din baieti in baieti...Esti sigura ca asta vrei?