| love96 a întrebat:

Ieri si alalta-ieri am fost impreuna cu prietenul meu si cu ali prieteni la o cabana. Cand eram cat pe ce sa facem sex eu nu am putut si el s-a suparat pe mine... Ce credeti ca ar trebui sa fac acum? [fundita:X]

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nimic.El se supara si tot el se impaca. Daca nu vrea sa se impace, inseamna ca nu te iubeste si vrea doar sex de la tine.Nu fa nimic tu, nu-i cauta in coarne, lasa-l pe el.Nu ar fi trebuit sa se supere, parerea mea.De vrut,ai vrut,dar n-ai putut, nu? Care era problema lui? Aveati contract semnat ca la cabana faceti sex? Si chiar si asa, nu toate contractele se respecta.Nu te agita sa-l cauti, daca te iubeste, vine singur.Mult noroc.

5 răspunsuri:
| Georgiana21 a răspuns:

Eu cred ca ai uitat sa precizezi un amanunt important.
Ati mai avut vreun contact sexual pana acum, sau a fost prima data cand ati incercat, si tu ai avut o retinere?
1) Daca e prima data, ar fi trebuit sa te inteleaga.
2) Daca nu e prima data, atunci ar trebui sa-ti pui niste semne de intrebare. Poate nu mai esti atrasa de el.

| Puckauca a răspuns:

Buna! eu zic ca prietenul tau nu avea dc sa se supere pe tine pentru ca decizia iti apartine. vorbeste cu el si in cazul in care nu esti pregatita asteapta! nu trebuie sa faci sex doar pentru ca vrea prietenul tau! si daca nu iti respecta deciziile inseamna ca prietenul tau nu te merita.parerea mea. sper ca te-am ajutat:*:*:* Funda?batting eyelashes

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa il impaci, i-al in brate saruta-l

| c3r3b3l a răspuns:

Georgiana21 este o proasta

| ioio_7354 a răspuns:

Lasa ca o sa ii treaca. daca nu ii v-a trece inseamna ca numai sex a vrut de la tine iar daca ii v-a trece poate tine la tine.