| elen123 a întrebat:

Buna TPU, eu sunt inca virgin si cand am penisul in stare flasca pot sa il decalotez, dar, cand il am in stare de erectie, nu… Ce poate fi? Este pentru ca nu mi am rupt "ata"? Ca fimoza nu cred ca am deoarece pot decalota penisul in stare flasca foarte usor.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exact FIMOZA ai, doar ca este un grad mai usor, probabil 2 sau 3
Fimoza este o anomalie gentica, care nu permite decalotarea penisului cand este in stare ERECTA (nu flasca).

| mihai69 a răspuns:

Nu, ața nu trebuie să se rupă.
Iar tu ai o formă ușoară de fimoză.
Se rezolvă cu unguent și exerciții de decalotare.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog pentru problema pe care o ai cu penisul.

| Anonimboy111 a răspuns:

Daca in erectie nu poti si in stare flasca poti inseamna ca ai fimoza, nu e foarte grav, poti face ceva exercitii cand faci baie cu apa calduta sa il belesti si asa se mai largeste pielea cu timpul, daca nu poti face operatia