| Zuzabaaa a întrebat:

Heiiii! De boboteaza am pus busuioc sub perna si am visat pe fostul meu prieten cu actuala lui care manca cicolata mea preferata ce inseamna asta?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic

| Miza a răspuns:

Bună.
Dacă visezi un băiat de bobotează se spune că'ţi visezi viitorul iubit. Iată şi părerile altora : http://www.kudika.ro/......itul.html. Eu sinceră nu am încercat aşa ceva, dar din bătrîni se spune asta, şi de obicei ce se spune se şi adevereşte, asta depinde doar să crezi.

Seară faină!:*

| DNSK a răspuns:

Cosmarstraight face

| Zenit313 a răspuns:

Visele sunt simple manisfestari ale subconstientului, nu reprezinta absolut nimic. happy

| Zuzazozo a răspuns:

Ca mai ti la el si te gandesti la ei doi care sunt impreuna acum! puppy dog eyes

| Zuzabaaa explică (pentru Zuzazozo):

Nu cred ca mai tin la el pentru ca am fost impreuna acum 3-4 luni. Oricum merci pentru raspuns :* :*

| Against a răspuns:

Ca fostul tau o sa fie cu fosta lui

Răspuns utilizator avertizat
| esofagu a răspuns:

Daca te-a mancat in cur sa pui busuioc, acum trebuie sa faci asa: apuca-te de cur si sari de 3 ori, dati 2 palme si sugei-o lu fostul