| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, baietilor, se apropie Craciunul si mi-ar place sa stiu ce cadou manual ( daca e manual il consider mai special laughing) as putea face la prietenul meu. Va rog sa imi dati cateva idei. Cele mai bune >>idei- fundiita!:* (Scuzati categoria T. T')

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si el trebuie sal considere special. sa-i spui ca e din inima si facut de tine. nu prea stiu ce sa-i dai, ai putea sa incerci o bratara sau sai faci o prajitura sau nu stiu cauta pe net si cum se face si ce