| sweetsweetpink a întrebat:

Fetelor vi s-a intamplat ca intr-o relatie, baiatul sa va spuna ca aveti mult orgoliu? Cum ati procedat?

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Da mie, si m-am ambitionat sa maresc orgoliul sa fac in contra, poate e prostesc copilaresc dar asa am procedat eu

| sweetsweetpink explică (pentru Sara2):

Eu vreau sa raman cu el, nu sa ne despartim, din cauza orgoliului meu.

| Sara2 a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Si eu am ramas cu el, dar daca faci cum vrea el te ia de fraiera, si daca pui suflet prea mult in relatie devi naiva oricat de puternica ai fi, mare grija, eu i-am facut in contra si tot am ramas impreuna

| sweetsweetpink explică (pentru Sara2):

Ai dreptate. multumesc de raspuns:*

| Sara2 a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Npc, oricum depinde si de el cum ia chestia asta, trebuie sa faci cum crezi tu ca este mai bine pentru voi dar nici sa te ia de fraiera, incearca sa ii zici si tu ceva ce te deranjeaza la el sa vezi daca incearca sa faca ceva in acea privinta

| sweetsweetpink explică (pentru Sara2):

Da, spune sa las orgoliu si se va schimba si el.

| Sara2 a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Multa bafta, sper sa va intelegeti cumva, daca te schimbi ai grija sa vezi schimbarile la el in cel mai scurt timp... sa nu te duca cu presu "de maine, de maine"

| sweetsweetpink explică (pentru Sara2):

Multumesc de ajutor!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai nu, nu mi-s-a intamplat, dar daca m-ar intreba sti ce as zice? "da ce? daca la magazin iti da mai mult rest fara sa isi dea seama, il duci inapoi?"winking sau ceva de cenu, fal sa inteleaga ca asta nu e ceva rau si ca tu si orgoliul tau sunteti la pachet, ori amandoi, ori nici unul laughing) baftawinking

| sweetsweetpink explică (pentru asdfghjhghkjj):

laughing mi-a placut raspunsul tau numai ca e o relatie serioasa si nu as vrea sa il pierd blushing

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Daca tine la tine nu i sa il pierzi big grin