| brigitta333 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti indragostiti?
va apucat vrodata dragostea, asa, din senin?

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Cand sunt indragostit mananc mult.big grin

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Traiesc clipa si ma bucur de fiecare minut petrecut impreuna cu persoana iubita.

| Razvan a răspuns:

O durere de cap.Si un inceput de fluturasi in stomac.Plus ca incep sa ma balbai in ultimul hal.Imi scade coeficientul de inteligenta cand ma indragostescwhistling

| mgtow a răspuns:

Eu nu m-am mai indragostit de 6 ani asa ca am mintea si inima rece ca gheata

| Psihiatra a răspuns:

Da din nefericire(uneori) se intampla.incep sa fac lucruri de tot felul sa fiu bagata in seama de persoana respectiva, ma inteleg cu persoanele din jur(in caz ca le cunosc) sa raman singura cu acea persoana sa vad daca merita sa-l mai iubesc.bye wave

| Lora a răspuns:

Il strang in brate, il pupacesc, il mangai si-l alint asta-i fac iubitului meu

| rocky26 a răspuns:

Desigur! pai. ce poti sa faci? te gindesti la El in fiecare secunda.

| Africanwitch a răspuns:

Pe mine m-a apucat azi din senin pentru un baiat pentru care nu credeam ca pot sa am asemenea sentimente mai ales ca ma gandeam la altcineva.
Ciudat!

| box a răspuns:

Firar masa a dracu de dragoste proasta ce eangry numai neczuri imi face ( ba? sa nu va puna dracu sa puneti suflet ca ajungi din cat esti calu sa plangi ca un copil )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa mananci mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea dauneaza grav sanatatii. nu va mai indragostiti ca deveniti obezi. Hai ca este foarte tare. Cum sa mananci mult. nu pot sa inteleg. fiecare cu gusturile lui

| Landied a răspuns:

Vineri tocmai am luat 2 la chimie si am medie proasta din cauza ca m-am indragostitstraight face