| anonim_4396 a întrebat:

Ieri, o fata s-a uitat la mine. Ce credeti, ma place? Cum sa fac sa o cuceresc avand in vedere ca eu sunt cam timid? Ea e prietena prietenei prietenului unei prietene de-a unei vecine de-a unui prieten de-al meu. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MessiTheBest99 a răspuns:

Daca se uita baba cloanta la tine oare te place?

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru MessiTheBest99):

Daca e vb de mine, sigur ma place laughing

4 răspunsuri:
| Geoops a răspuns:

Daca o fata se uita la tine nu inseamna mereu ca te place laughing... Hm. Sa inteleg ca intrebarea e pusa la vrajeala, nu?

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru Geoops):

Ai intuit bine, vrajeala e specialitatea mea big grin laughing

| Geoops a răspuns (pentru RăspundLiniștit):

Hm. ma bucur ca am nimerit-o de data asta. hm. mai sunt de astia care nu glumesc laughing