| Andreea20000 a întrebat:

FUNDITA! Imi cer scuze daca scriu putin mai mult! Am nevoie de ajutorul vostru.Ieri am fost la un eveniment cu familia mea.Stateam cu parintii mei si cu niste prieteni de familie, dintr-odata mi-am intors capul si am vazut un baiat ca se tot uita la mine, orice facea si oricum dar tot se uita la mine, se foia, se intorcea, intr-un moment s-a oprit si pur si simplu s-a uitat la mine ca si cu foarte mare atentie, imi zambea, iar eu proasta nu i-am zambit sad, il cunosc, adica eu pe el, dar doar din vedere, el este mai mare, am auzit ca este cu capul pe umeri si foarte intelgent, eu il stiu un baiat respectuos si foarte serios, dar vreau sa va spun adevarul eu am 14 ani, iar el 21 sad. Ce parere aveti? Nu-mi doresc deocamdat a fiu cu el.Si mai vreau sa va spun ceva, am visat ca m-a cerut de nevastahee hee si am spus "NU", deoarece doream sa-l cunosc mai bine! Ce parere aveti? Un sfat, va rog! Multumesc,

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ii acorda atentie, daca se dovedeste a fi un om cu mintea pusa la locul ei nu s-e baga in relatie cu tine fiindca tu esti mica pentru el.

| ignore a răspuns:

Snk01 are dreptate. se uita [pentru ca stie ca poate cuceri o fata de 14. lasa-l sa incerce una mai de varsta lui. facultate cu generala nu se potrivesc.

| MMihai a răspuns:

La 14-15 ani unele „femei" se mai gândesc și la carte, tu ai alte ocupații : bărbații!

| Aylee a răspuns:

raised eyebrows Cum spun toti, dragostea nu are varsta, dar incearca sa decizi tu ce faci.

| georgikk a răspuns:

Draga me adak tu simpti ceva pentru e sie l pentru tine fiiti impreuna dragostea nua re varsta, numai ac trebuie sa fii constienta ca daca te combinii cu ei vei avea probleme cu parinti fiindac nu vr fi de cord fiindca este mult imi amre, eu cred ca daca simt intr-adevar ceva pentru el mrita! fa ce iti cere inima:X

| Snk01 a răspuns:

Ma frate dar de ce oare toate aveti 14 ani iar ei au de la 19 in sus. Nu va dati seama ca au o problema din moment ce nu isi pot gasi prietene de varsta lor. De exemplu ati mai intalnit un baiat de 15 ani sa stea cu o fata de 19-20 de ani? Think about thiswinking

| Andrrei a răspuns:

Cel mai tere mihai laughing a dat un raspuns a intai-a

| nevermind123 a răspuns:

E prea mare, sunt putine posibilitati sa te placa, poate se plictiseste si vrea sa isi bata joc de tine, am cunoscut si eu din astia, nu-l baga inseama...lasa-l sa zambeasca in continuare

| Luissa123 a răspuns:

Dragostea nu are varsta oricum insa daca vrei sa il cunosti mai bine intoarce-i acel zambet nevinovat pentru ca nu stii niciodata ce vrea sa-ti ofere viata in continuare.nu te purta ca o salbatica si daca el vrea sa-ti vorbeasca asa poti sa il cunosti...succes!