| Andreea20000 a întrebat:

FUNDITA! Imi cer scuze daca scriu putin mai mult! Am nevoie de ajutorul vostru.Ieri am fost la un eveniment cu familia mea.Stateam cu parintii mei si cu niste prieteni de familie, dintr-odata mi-am intors capul si am vazut un baiat ca se tot uita la mine, orice facea si oricum dar tot se uita la mine, se foia, se intorcea, intr-un moment s-a oprit si pur si simplu s-a uitat la mine ca si cu foarte mare atentie, imi zambea, iar eu proasta nu i-am zambit sad, il cunosc, adica eu pe el, dar doar din vedere, el este mai mare, am auzit ca este cu capul pe umeri si foarte intelgent, eu il stiu un baiat respectuos si foarte serios, dar vreau sa va spun adevarul eu am 14 ani, iar el 21 sad. Ce parere aveti? Nu-mi doresc deocamdat a fiu cu el.Si mai vreau sa va spun ceva, am visat ca m-a cerut de nevasta hee hee si am spus "NU", deoarece doream sa-l cunosc mai bine! Ce parere aveti? Un sfat, va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexxa20 a răspuns:

Pai parerea mea si acum spun ce cred e ca ar trebui asa cum ai zis mai intai sal cunosti, si abia dupa aceea sa ai o relatie normal daca esti de acord, este si o diferenta cam mare intre voi doi dar iubirea nu are varsta, poti iesi la un suc, o prajitura iar aici sal cunosti, iar dupa poate cine stie daca te privea putin insistent poate ar vrea sa fie cu tine, dar nu uita ca el trebuie sa faca primul pas, sper sa-ti fie de folos sfaturile mele si imi cer si eu scuze ca am scr cam mult.

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Ca asta e chiar o fantezie.
7 ani diferenta, atata e intre fratemiu si mine!
ce mai, doar nu crezi ca s-ar uita la una atat de micuta?
poate iai adus aminte de cineva sau iai parut draguta.

| inger02 a răspuns:

Dragutza asta vrea sex nimic mai mult pentru ca zice ca esti mica si virgina de aceea eu zic sa nu-i dai atentie fa-ti un prieten de 15 16 ani dar nu de 21 e prea mult

| BlackR0se a răspuns:

Ai 14 ani...el 21.
Atunci iti sugerez sa nu te incurci cu el tongue
Esti mica deocamdatawinking

| Missperfect a răspuns:

Pai eu zic sa mai astepti nu pot sa zic ca este mare diferenta pentru ca iubirea nu are varsta! Dar sincer nu cred ca esti destul de pregatita pentru o relatie serioasa! Si in plus trebuie sa cunosti bine o persoana pentru a fii cu ea(asta poate dura chiar si ani)sper ca te-am ajutat!

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Buna!happy

Pai thinking Nu stiu ce sa zicthinking ...Intai incearca sa fii amica cu el.vezi comportamentul lui... Iar daca stie cum sa sa fie un baiat dragut, dulcehappySigur te vei indragostii de elhappy

Si ce daca sunt 7 ani diferenta?happyDaca exista dragoste, treceti peste toate obstacolelehappy