| Anonim340 a întrebat:

I-am spus baiatului pe care il plac (si el ma place) ca il plac...si mno pentru inceput, fiind prima mea relatie a spus ca e ok sa mergem mai intai la un suc, dar ca amici. E un dulce, a spus ca face orice pentru mine si ca ma asteapta la relatie cat trebuie ca sa vreau sa fiu cu el fara sa imi fie frica de prima mea relatie. Treaba e ca, nu avem ce vorbi, pur si simplu radem glumim impreuna dar dupa 5 minute se lasa o pauza, si dureaza foarte mult pana ca unul sa imceapa discutia... Va rog, cateva sfaturi. Multumesc si funda si vot

6 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Cum sa nu aveti bai despre ce, de Ponta si guvern nu puteti vorbi? rolling on the floor Am glumit laughing sunt o gramada de chestii care va intereseaza, hobbyurile voastre, muzica, dansul, filme, sport, de scoala sa zic ceva, se pune? laughing Toate pana la un singur punct, nu va invatati sa barfiti, bafta!

| RAY a răspuns:

5 minute e super apoi pauza pai prelungiti dragi mei durata de conversatie, faza ca ar face sunt vorbe si eu le spun si cealalta vrajeala ca asteapta, asteapta pana da de alta, te place ca te vrea pentru sex ce ne ascndem atata, esti la prima relatie nu te arunca in bratele primlui baiat, uni joaca teatru foarte bine, ce nu ar face un mascul pentru o virgina sa fim seriosi

| Anonim340 explică (pentru RAY):

Nu vrea sex, plus ca suntem prea mici pentru asta, si el nici nu se gandeste la sex. Ma place de 2 ani, si nu e primul baiat care ma place, am decis sa fim impreuna pentru a ne face fericit reciproc si pentru ca ne placem mult. Nu ma arunc in bratele primului baiat, el m-a asteptat si inca ma asteapta si e super dulce cu mine...nu vrea sex

| RAY a răspuns (pentru Anonim340):

Un sarut nu e pacat ma intelegi? eu recomand activitati facute in doi nu vb de sex si de creativitate, faceti ceva in doi, ce pasiuni aveti

| Shriti a răspuns:

Asta poate pentru ca sunteti la inceput. Nu va cunoasteti indeajuns....sau va e rusinica? Incearca tu sa iei initiativa... vorbeste despre filme, carti, intreaba.l ce parere are el, sau gaseste un subiect de dezbatut, de ex. Dumnezeu exista sau nu?
Nu....nu trebuie sa incepi cu chestii de astea dar am in vedere ceva care se dezbate, intelegi?

| Nuvr a răspuns:

De multe ori e asa. incepeti sa vorbiti despre ai vostri, despre colegi ce ati facut azi, o amintire din copilarie, mergeti mai mult in parc plimbativa si atunci ve-ti gasi subiecte
sper ca te-am ajutat