| Angela26 a întrebat:

intr-o zi la scoala baiatul de care imi place m-a intrebat daca il las sa ma pupe, m-a intrebat asta cam de vreo 3 ori, dar l-am respins crezand ca vrea sa imi faca o gluma. In pauza urmatoare a venit iar la mine si m-a intrebat cati bani sa imi de-a ca sa il las sa ma sarute, dar eu tor l-am respins. Ziua urmatoare i-am spus ca il plac, dar acesta nu a spua nimic. Cand l-am intrebat pe WhatsApp acesta mi-a spus ca nu stie, iar ceva mai incolo mi-a spus ca nu ma place. Nu stiu ce sa mai inteleg ma place sau nu? P.S. este prima data cand imi place de un baiat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ar simti fata de tine ceva mai mult decat o simpla atractie de moment, mai mult ca sigur ca nu ar fi manifestat acea dorinta nestapanita de a te saruta ba chiar sa fie dispus sa plateasca pentru asta. Poti fi sigura ca te-a remarcat pe tine din grupul de fete din care faci parte si poti fi convinsa ca te place si sigur doreste sa deveniti probabil iubiti. Posibil sa fie suparat pe moment dar fii sigura ca ii va trece. Nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa astepti sa revina si sa nu-l respingi din nou mai alles daca si tu simti ca esti atrasa de el. Succes.

3 răspunsuri:
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Hmm. Poate chiar a facut o gluma, ori te place, dar nu vrea sa recunoasca.

| DontDifferent a răspuns:

E doar suparat, vrea sa te trateze cum l-ai tratat si tu pe el. Daca te mai intreaba accepta

| DoctorSaraMara a răspuns:

Poate a fost doar o atracție de moment. Sau poate una fizica. Din moment ce ți a oferit bani pentru al sărută, nu cred ca te place cu adevărat. Poate te place, dar nu pot fi în locul lui sa iti raspund. Ar trebui sa vorbești cu el și sa lămuriți povestea.