| anonim_4396 a întrebat:

Ideea este în felul următor. Aș vrea să știu mai multe despre sexul anal, mai exact cum se face clisma și cum să nu mai ai acel sentiment de " a face pe tine". Ce este de făcut? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Logic ca o sa ai mereu acel sentiment ca faci pe tine din moment ce iese și intra în tine ceva asa cum iese krahatul

| sofisis a răspuns:

Sentimentul il ai oricum. Clisma o cumperi de la farmacie. Nu e greu de facut.

| ywar a răspuns:

Iti bag eu ajutajul de la furtunul de hidrant in cur si te curata. Ai cel putin o presiune 2 bari jumatate - 3 bari, adica 25-30 m coloana de apa. Iti dai seama ca asta te curata pana-n maduva oaselor?