| maria8anutza a întrebat:

Ieri a fost ziua mea si pe facebook am primit 53 de urari. (mentionez ca eu nu sunt in Romania, sunt in vacanta in Spania) si printre urarile acelea nu sa aflat nici una de la iubitul meu sad ce sa cred, ca nu ma mai iubeste (el e in Romania) oare ma uitat, deoarece cand am plecat mi-a zis ca vom vb in fiecare zii. crying

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

FaceBook ul asta a innebunit lumea de tot! A Scimbat caractere si a influentat negativ caracterul oamenilor! Si crezi ca un banal mesaj de la el,, ce insemna? Eu cred ca exagerezi. un pic.~~~crying(

| alinutzaap a răspuns:

Poate i s-a stricat facebooku sau vrea sa-ti spuna personal!
Gandeste pozitiv! big grin
P.s : La multi ani! :*

| scumpikxa a răspuns:

Tu chiar te-ai gandit cand ti-ai pus intrebarea asta?!?! Esti nebuna? In primul rand, viata nu se desfasoara pe facebook. Nu toti iti scriu urarile pe facebook. In al doilea rand sunt o mie de motive pentru care nu ar fi putut intra pe facebook: Picase netul, se blocase facebookul, i se stricase calculatorul, picase curentul, era plecat sa-ti cumpere cel mai supermegaextraspecilal cadou pentru cand te intorciwinking sau poate doar a uitat. Baietii mai fac asta dar nu inseamna ca nu ne iubesc!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Cam da

| xSequel a răspuns:

Daca nu ti-a urat pe facebook asta nu inseamna ca nu te mai iubeste. Poate vrea sa iti ureze fata in fata, poate chiar iti va face o surpriza.

| Issabela26 a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa fii suparata ca nu ti-a zis pe fb... poate pentru el nu e asa de important sa iti zica pe fb ci fata in fata si poate sa-ti faca o surpriza... ar fi putut avea 100000 de motive pentru care sa nu intre pe fb(sa nu aiba timp, sa nu poate etc) stai linistita o sa va intalniti si o sa fie ft bine :* la multi ani!

| maria8anutza explică (pentru Issabela26):

Nu sunt suparata ca nu mi-a zis pe facebook, dar de ziua mea era conectat pe mes si am vb cu el si nu mi-a zis nimic sad

| marya1994 a răspuns:

Nu te gandi la ce e mai rau, gandeste-te bine tu oricum stii raspunsul daca te iubeste cu adevarat sigur s-a intamplat ceva si o sa iti dea o explicatie...

| ElenaCatalina1994 a răspuns:

Imi pare rau de asta. Scuze ca iti zic da poate chiar umbla cu alta fata. Incearca sa il suni maine. Nu azi ca isi va da seama. Daca il suni maine vezi si ce o sa-ti zica. Suces.

| Alexutza25 a răspuns (pentru ElenaCatalina1994):

Că umblă cu alta? De unde ai tras concluzia asta? Speriaţi săraca fată, poate are alte motive de ce nu i-a lăsat mesaj, sau poate că are probleme. Dar asta nu înseamnă că o înşeală. Nu exageraţi.

| SpecialKH a răspuns:

Poate n-a intrat pe facebook in ziua aia sau i s-a taiat netu.