| ApaMineralaPlata a întrebat:

ieri am fost intr-o excursie cu clasa si am stat peste noapte happy Am un coleg de clasa care din Septembrie se tot da la mine, ieri in excursie nu m-am simtit foarte bine si am dormit vreo 2 ore iar cand m-am trezit era si el in camera in pat dar nu langa mine ci langa prietena mea cea mai buna, dupa un timp s-a mutat langa mine si ma imbratisa si chestii mentionez ca mie-mi place de el >:". Iar dupa aceea tot incerca sa se bage cu mine inseama, am stat in pat impreuna am ras, am facut glume laughing ne-am simtit foarte bine. Dupa aceea eu eram in bucatarie si m-a intrebat daca vreau sa merg cu el undeva unde putem vorbi si i-am zis ca nu cred ca e o idee buna ca noi doi sa fim singuri, dar el a insistat si intr-un final ne-am dus, stiam ca se va intampla ceva pe care mai tarziu o voi regreta, la inceput am vorbit cam 30 de minute iar dupa aceea m-a sarutat ne-am sarutat cam 10 minute incontinu, vorbea foarte frumos cu mine, ma alinta si imi spunea ca ma place. Mi-a spus sa-l caut a doua zi ca e beat si poate spune prostii sau chestii care nu sunt adevarate. Dupa 15 minute au venit prietenele mele si am plecat cu ele, si dupa aceea nu ne-am mai vazut in seara aceea, dimineata cand m-a vazut mi-a zambit dar nu mi-a zis nimic si nici eu lui intr-un fel imi era rusine >:", toata ziua mi-a zambit dar nu a vorbit cu mine deloc si nu stiu ce vrea sa insemne asta?laughing) Credeti ca ar fi o idee buna sa-i scriu un mesaj prin care sa-l intreb ca ce a insemnat incidentul de aseara laughing sau ce credeti ce as putea face?

Va multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo a răspuns:

Nu ii scrie nimic, o sa te ia de proastabatting eyelashes Daca chiar te place cum spune o sa incearca sa dea el de tine. Nu vreau sa te dezamagesc dar faza aceea cu : sa-l cauti a 2 a zi pentru ca poate a spus prostii imi cam da de inteles ca nu isi prea doreste o relatie. E ca si cum ti-ar spune : Sti eu sunt beat, nu stiu acum ce vorbesc asa ca nu baga de seama ce ti-am spus pana acum. Asteapta sa-ti scrie el.O sa vina si momentul :*

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cere nici o lamurire,daca stii sa taci vei avea foarte mult timp sa obtii cate lamuriri vrei,in viitor.
Lasa-l pe el sa te caute,acum.
Era sau nu beat,te-ai lasat sarutata,i-ai facut pe plac,el a inregistrat ca-l placi,foarte clar.
Acum,e randul lui sa faca o miscare,nu te oferi si nu alerga tu dupa el,ce ai avut sa ii arati,i-ai aratat,asteapta-i reactia!
Si,daca totul e bine, cel mai probabil, veti fi impreuna si vei avea tot timpul din lume sa-l intrebi orice!
Dar, acum, nu te grabi.

| Loredana96 a răspuns:

Eu cred ca ai facut o greseala ca te-ai sarutat cind el era beat... oricum am inteles ca il placi si nu ai putut sa te dai in laturilaughingOk...Nu ii scrii nimic, daca ii pasa iti va scrii el, daca nu inseamna ca el a uitat totul si pentru el a fost o simpla distractie.

| ApaMineralaPlata explică (pentru Loredana96):

Stiu ca a fost o greseala din partea mea si ca nu ar trebui sa-i scriu, sa astept sa-mi scrie el, dar mi-e greu sa stau asa fara sa stiu parerea lui sad de asta vreau sa vorbesc cu el!

| Loredana96 a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Crede-ma am avut relatii destule ca sa cistig putina experitenta si vreau sa spun ca cu indiferenta ai de cistigat.Ei bine stiu ca nu esti indiferenta dar poti juca teatru.Doar asa il vei face sa imble ca catelusul dupa tine.De data aceasta te-ai lasat dusa de vint, nu trebuia atit de usor sa-i perimiti sa te sarute, lasa-l putin sa astepte, sa vada ca esti o fata greu de cucerit(sau macar ar trebui sa fii)

| ApaMineralaPlata explică (pentru Loredana96):

Bine asa am sa fac, mersi :*

| Oana92 a răspuns:

Da, ar trebui sa vorbesti cu el, dar fata in fata nu prin mesaje.Bafta!