| HU4L a întrebat:

Ieri am intrebat-o pe fata care-mi place, daca ar vrea sa iasa la o plimbare, si ea a zis : Nu stiu, sa vad ce treburi mai, mai vorbimwinking :*. Asta este exact ce a spus ea, e de bine? sau de rau...? eu chiar nu stiu... sad

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Pai la noi fetele..raspunsul acela poate insemna 3 lucruri: 1. Da, vrea sa iasa cu tine, dar nu vrea sa accepte asa din prima cu un,, Da" foarte hotarat pentru a nu parea disperata. 2.Chiar este ocupata, dar posibil sa isi faca loc si de tine. Iar 3. Nu, nu vrea sa iasa cu tine, si pentru nu ati spune un,, Nu" ca sa te superi evita raspunsul spunand ca are treaba. Dar poate te place.Insista putin mai mult cu plimbarea. happy succes

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E de bine, esti pe lista ei.

| RobertFHC a răspuns:

Vrea sa se lase greu, nebunule laughing

| ana5 a răspuns:

Buna.Sincera sa fiu, uneori spun aceste cuvinte cand nu vreau sa ies cu cineva, dar acum ea stie mai bine ce vrea si in curand o sa afli si tu. oricum bafta!

| Nicux1 a răspuns:

Raspuns tipic barbatilor care nu-i starnesc atractie.Tu crezi ca altuia care nu-i starneste interes ii raspunde altfel? De fapt habar nu stie cum sa mai scape de el folosind diverse pretexte.Pe langa faptul ca nu ai invitat-o corect,ai fi putut raspunde reactiei ei prin formule de genul:''nu m-ai lamurit, vii in oras cu mine sau nu?''Totusi, importante nu sunt cuvintele, importanta este atitudinea, poti sa ii spui ca daca nu vine ti se pare normal ca data viitoare sa te invite ea pe tine.

| dancenyng a răspuns:

E destul de normal. Poate fata nu e inca pregatita ca sa iasa cu tine. Spune-i cit de tare o placi, fa-i complimente si vei vedea ca va iesi. Bafta.

| Nicux1 a răspuns (pentru dancenyng):

Blah,blah,blah,bleeeeeeeeaaah,tipul vrea sfaturi pentru barbati, nu sfaturi pentru....cum le zice celorlalti?