| qwerty13 a întrebat:

va anunt dupa un alt cont, sunt mondeo20, vroiam daca am norocul sai nimeresc pe cei care m-au ajutat intrebarile anterioare sa le spun ca am intrebat-o pe fata aceea daca vrea sa iasa in oras cu mine, dar ea a raspuns " laughingnu " si am intrebat-o de ce si mi-a spus ca are alte treburi acum.asat ce ar insemna? intreabrea este pentru toti care ma pot ajuta! va rog!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate chiar avea alte treburi sau poate ca nu a vrut sa te simti jignit. Poate ca ar trebui sa mai incerci, dar nu acum... poate este prea ocupata. happy

| qwerty13 explică:

Am mai incercat.i-am spus acum 5 minute si i-am zis ca imi pare rau daca am deranjato cu cv, si mi-a spus hai lasa-ma cu astea, hai pa...sunt distruscrying