| anonim_4396 a întrebat:

Ieri eram in aV-a zi de menstruație (pe mine de obicei ma tine IV zile) și de dimineata a mai curs, pe parcursul zilei nu a mai curs deloc, aseară tot nu a mai curs, dar azi dimineata am vazut câteva picături, după ce nu a mai curs o zi crying să fie tot menstruația? Ma cam ustură.
Ps: menstruația s-a desfășurat normal, cu mici chegulete și a venit după o zi de la data în care trebuia să vina

Răspuns Câştigător
| Capsunadulce a răspuns:

Pai menstruațiea nu e regulată mereu, nu ai motive de speriat, stai clama, e normal

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Bine. M-am speriat că nu a mai curs o zi și acum sa curga din nou, credeam ca e sângerare de aia dintre menstrustii, dar nu cred ca e cazul, nu? Menstruația a întârziat o zi și am menstruație de un an și 7 luni

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Cam asa a fost și luna trecută

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu pățesc la fel ca tine, deci te înțeleg, stai liniștită că după ce se obișnuiește corpul bine va fi regulată ))

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Bine, ma bucur ca nu sunt singura))
De 3 luni e asa, și ma gandeam ca e sângerare între menstrustii laughing
Sper sa se obișnuiască cât mai rapid.

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Te înțeleg și la mine e la fel dar medicul a zis ca e foarte normal, sunt femei care nici la 30 de ani nu au ciclul menstrual regulat, depinde de nivelul hormonilor și alți factori biologici ))

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Bine, multumesc))
Totuși măcar nu se întârziat))
Sper sa nu fie și mâine asa, și asta sa fie ultima zi de menstruație sa ma simt si eu din nou om laughing

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Măcar nu ma mai doare burta

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu sunt in ultimele zile de munstruatie acum, macar mai e cineva in afara de mine ))

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine că durerile sunt in primele zile și nu tot timpul ca as fi devenit o leguma care sta, mănâncă și doarme

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Eu sunt în aVI-a zi sad
Și speram ca ieri se termină.
Astept sa se termine, după o perioadă nu mai am grija.

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt in a V-a zi și sper sa se termina până în 7 zile, am avut și dați cand a ținut 2 săptămâni, daca e așa înnebunesc

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

crying 2 săptămâni
Câți ani aveti? Eu am 14 ))
Pe mine cel mai mult m-a ținut 7 zile, luna trecută. Si tot așa credem că se termină și mai curgea puțin după o zi

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 13, luna trecuta câteva ore seara nu curgea și următoarea zi mă patam puțin, a ținut 8 zile atunci ))

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Nașpa crying
La mine nu a curs o zi și azi a început să curgă puțin

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Sper sa fie ultima zi

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Am patit-o la început și eu luna trecuta

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Cum la inceput? Și chiar credeam ca e ultima zi (( asa a fost și luna trecută și m-a ținut 7 zile

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Adk la începutul ciclului menstrual de luna trecuta mă refeream, mereu e diferit la mine sad

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

sad
La mine la sfârșit se întâmplă asta.
La mine de 3 luni e mai diferit și mai ciudat

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine de 5 luni e așa

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Și de cât timp ai menstruație?

| Capsunadulce a răspuns (pentru anonim_4396):

De 1 an și 5 luni

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

Am cu 2 luni dinainte.
Poate se reglează de e asa menstruația, nu stiu. Sper ca luna viitoare să nu mai fie asa, parca ma și ustură sad

| anonim_4396 explică (pentru Capsunadulce):

La mine s-a terminat menstruația happy

27 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Dar am avut o pauză în care nu a mai curs și m-am speriat, credeam ca e sângerare între menstrustii sau mai stiu eu ce. Deci e menstruație? A mai curs puțin cam 3 picături azi dimineata