| crazy_5962 a întrebat:

Buna TPU...ieri m-am intalnit cu fostul iubit(am fost doar cateva zile impreuna)de cate ori ma intalnesc cu el.se uita foarte atent la mine si zambeste, vorbeste cu cineva si se uita la mine, are o privire foarte miloasa cand se uita la mine parca iar parea rau de ceva, ieri se uita la mine cu acea privire si mi-a spus ca sunt foarte frumoasa.de atunci am ramas cu gandul la el.nu mai pot sa ma gandesc la altceva decat la el.Va rog ajutati-ma dati-mi un sfat cum as putea sa fiu din nou k el, credeti ca inca ma place? de ce are un astfel de comportament fata de mine?

Răspuns Câştigător
| DannyCaponne a răspuns:

Inca te place.impacati-va, din moment ce si tu simti la fel happy.asa suntem noi baietii.cel putin el e un baiat care chiar tine la tine. daca ti-a spus ca esti frumoasa. a avut ceva curaj. il meriti happy :* Funda!? ^^

2 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Daca are astfel de comportament inseamna ca inca te place dar poti sal intrebi daca te mai place si vrei sa mai fiti din nou impreuna :*

| Madaa18 a răspuns:

Da...inca te mai place si ii pare rau ca v-ati despartit. viata e prea frumoasa ca sa irositi timpul asa aiurea...incearca sa vorbesti cu el.si impacativa daca intr-adevar il vrei si tu inapoibig grinwinking