| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

M-am intalnit ieri cu fostul meu prieten sh mi-a zis sa ne impacam ca s-a schimbat mult sh ma iubeste...eu km il iubesc am acceptat repede... oare chiar s-a schimbat...nu stiu daca am facut bine sau rau...

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Ti-am mai urmarit intrebarile si te stiu, esti fata cu relatia de 2 luni care a fost inselata sub pretextul ca nu te ofereai prietenului tau. gresesc daca spun ca e vorba de acelasi baiat?
daca el e, nu stiu daca ai actionat bine prin faptul ca te-ai intors asa de repede la el... dar daca tot te-ai impacat cu el iti sugerez sa fii reticenta la inceput. oricine poate spune "m-am schimbat" dar nu e intotdeauna usor sa renunti la un anumit stil de viata cu cate te-ai obisnuit, dar nici imposibil, mai ales cand iubesti.
din cate stiu, ai avut si probleme cu parintii tai uneori din cauza lui, asa ca de acum in colo poate ar trebui sa fii mai sincera cu mama ta pentru ca sfaturile ei ti-ar putea prinde bine si o sa te simti si mult mai bine stiind ca esti sincera cu ea.
asa ca, ai grija! ofera-ti posibilitatea de a fii orgolioasa putin si nu mai accepta sa te trateze urat prietenul tau acum ca incearca sa se schimbe.

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca asa ai simtit, este bine, pe parcurs vei vedea daca ai procedat corect, se pate ca el sa se fi schimbathappy

| fabiola a răspuns:

Te vei convinge pe parcurs, ce ai de pierdut! Succes!

| Pho3nix a răspuns:

O sa-ti dai seama pe parcursul relatiei.
Oricum...ai facut bine ca i-ai mai dat o sansa. happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Orice persoana merita a 2 a sansa vei vedea pe parcurs daca s-a schimbat

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Si cu fostul prieten a lui prietena ta cea mai bune ce ai facut? rolling eyes...mna o meritat sa o superi pe prietena ta? pana la urma tot la fostul tau ai ajuns rolling eyes

| Tessy a răspuns:

O sa te convingi tu daca s`a schimbat sau nu. Daca merita sa stai cu el, fa`o! Daca nu lasa-l...happy
Si dupa parerea mea ai facut bine, deoarece il iubesti si asta ai vrut sa faci.

Succes!:*

| inna a răspuns:

Oricine merita o a doua sansa.Succeswinking

| ing. a răspuns:

Ai facut bine dupa parerea mea, daca asa ti-a zis tie inima.
O sa vezi daca ai facut bine sau nu.winking

| StarDust a răspuns:

Eh oricine merita a doua sansa. daca il refuzai iti faceai diverse scenarii posibile si imposibile in legatura cu ce ar fi putut fi si etc tongue

oricine se poate schimba big grin sper sa fie totul bine

mult succesc cu el tongue si sa ne povesteti ce ati mai facut :*

| JustAlice a răspuns:

Depinde ce comportament avea prima data cand ai fost cu el.am avut si eu 2 prieteni asa... a zis ca vai s-a schimbat si nu stiu ce dar era la fel.chiar si mai rau. o sa profite de tine daca il lasi sa faca ce vrea el.si dupa ce m-am desp. de el din nou a inceput sa ma injure ca de ce m-am desp de ellaughing. in fine.succes si ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama din prima. Daca vrei o sugestie, nu-ti fa iluzii prea mari. Observa-i comportamentul, ce te-a deranjat initial la el. Daca vezi schimbari, a meritat sansa asta. Daca nu, ...nu.Iti vezi de viata ta in continuare.

Oricum, indiferenta nu-i esti, ma gandesc, daca a vrut sa va impacati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. nu s-a schimbat. vrea ceva de la tine.sau ...mai vrea ceva de la tine.sau esti paiul de care se agata innecatul.

| redsummer a răspuns:

Dupa parerea mea de obicei cand un baiat iti spune ca sa schimbat nu e adevarat a ramas acelasi el a spus acest lucru pentru ca te iubeste. M-ai dai o sansa, o merita!