| cretzulycy a întrebat:

Toti cei care mi-au raspuns la intrebarea mea precedenta cu prietenul meu cel mai bun, m-au sfatuit sa ii spun ce simt pentru el, iar astazi am facut-o, dar nu am apucat sa vad reactia lui pentru ca au venit alti colegi pe acolo si a trebuit sa plec. Acum imi este frica, sper sa nu se fii suparat pe mine. Cand am plecat acasa eram mai multi in grup, dar el nu a vorbit cu mine, nu a vorbit cu nimeni, parea abatut si suparat. Voi ce parere aveti? Ce credeti ca trebuie sa fac? funditalove struck.

Răspuns Câştigător
| marpey16 a răspuns:

Asteapta sa vezi ce o sa se intample. Nu dispera asa usor. Daca vezi ca nu vorbeste cu tine, du-te tu si discuta cu el. Spune-i ca s-a intamplat pur si simplu, pentru ca (banuiesc) ca stateati mult impreuna si daca o relatie v-ar strica prietenia, esti in stare sa continui prietenia cu el ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. (si trebuie sa poti face asta)

2 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Buna! probabil ca si el era trist pentru ca nu a avut cum sa-ti spuna raspunsul! incearca maine, nu pierzi nimic, o zi placuta>:d

| HySpear a răspuns:

thinking acum se gandeste ce sa faca...asteapta pana maine, intreaba-l pe mess.