| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze pentru ca postez intrebarea mea\ aici, dar se raspunde mult mai repede.
Deci, am un MP3 Player si am vrut sa bag muzica pe el. Am intrat, am mutat cateva melodii dintr-un alt folder si apoi, am deconectat MP3-ul de la Computer.
Am bagat castile, pentru a asculta melodiile, dar nu se auzea decat un „ Parait" {daca pot sa spun asa}
Ce sa fac sa pot asculta melodiile? Multumesc!

6 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Inainte de a conecta mp3-ul la calc ai instalat cd-ul original al mp3-ului? Daca da e posibil sa fie problema de la mp3 si daca e in garantie ar fi bine sa te duci direct de unde l-ai cumparat si sa le spui problema.

| ionut931 a răspuns:

Nu o sa-ti raspunda nimeni mai repede aici pentru ca postarea ta nu e incadrata in categoria respectiva,persoanele care intra aici, intra fie sa gaseasca solutia la o problema in dragoste, fie sa ajute pe cineva cu o problema(nu cu Mp3 ci tot in dragoste) Incearca sa postezi la categoria tehnologie, ca de asta sunt puse acolo happy

| anonim_4396 explică (pentru ionut931):

Hei, stiu ca nu este categoria potrivita, dar am pus-o aici, deoarece se raspunde mult mai repede happy.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce te grabea asa?
Ti-a luat casa foc, nasti, ce se intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti scuzata! Baga-ti MP3-ul in fund.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-as ruga sa iti masori cuvintele, pentru ca nu ne cunoastem, ok?
Si am mentionat in intrebare ca aici se raspunde mai repede, pentru cunostiinta ta generala!winking