| nadialupu567 a întrebat:

Bună TPU,îmi curge un lichid mai apos si transparent,tin sa mentionez ca nu ma doare nimic si nici însărcinată nu sunt, oare ce e?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Ancandf875 a răspuns:

Eu zic ca nu ai de ce sa te îngrijorezi, toata lumea are scurgeri iar daca nu miros urat sau nu sunt branzoase nu cred ca e vreun motiv sa te îngrijorezi. Vezi daca acestea persista iar daca nu trec consulta un medic ginecolog.
Sanatate!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde şi când apare acest lichid.
Cel mai bine ar fi să consulți medicul ginecolog

| nadialupu567 explică (pentru DeyCj):

Sunt in apropierea ovulatiei, e posibil sa fie de la asta

| DeyCj a răspuns (pentru nadialupu567):

Sincer, nu ştiu, dar dacă întrebi un medic precis vei afla răspunsul happy.

| Teo29 a răspuns:

Daca persista, poti cere un consult ginecologic