| αғғιхoιd a întrebat:

Imi plac e de un baiat de la mine de la scoala si nu sunt asa sigura ca si lui ii place de mine. straight face. Can vorbesc cu el pe mess ba imi zice un raspuns PE SCURT sau iese de pe mess. straight face. Ce sa fac sa pot fi cu el? Chiar imi place acel baiat. Fundita.

1 răspuns:
| ccosmin10 a răspuns:

Cand iti raspunde scurt si iese de pe mess inseamna ca se joaca un joc online sigur.( cum fac si eu big grin) sunt multi care fac asa.\vorbeste cu el fata in fata nu pe mess.