| FallenAngel68 a întrebat:

Imi place de cineva si vreau sa stiu daca sentimentul e reciproc. Daca un baiat iti da parul dupa ureche, te ciufuleste, te imita cateodata si incep sa-i placa lucrurile care iti plac si tie inseamna ca te place? De la o vreme petrecem mult timp impreuna si vorbim in fiecare zi. Multumesc! big grin

7 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nuuuu....incearca sa te deparaziteze...tu ce crezi? NORMAL ca te place laughing

| neutrino a răspuns:

Ce-ar fi sa-l pupi atunci cand te ciufuleste si astfel vei afla raspunsul direct de la el?

| grab a răspuns:

Da, sigur DA.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Da. te place. si chiar foarte foarte mult. mai lasa`l cateva zile asa, dar acum, tachineaza`l si tuu, strica`i freaza, ciupeste`l. zambeste`i suav, arunca`i priviri.batting eyelashes si in scurt timp teva intreba daca vrei sa fii cu el... bafta :*

| carmen11 a răspuns:

Pai, daa! eevident ca te place!

| AndreeaJustAKid a răspuns:

Pai de obicei baietii nu stiu sa se comporte cu o fata si nu stie cum sa le atraga atentia asa ca le tachineaza...sau ce ai spus si tu mai sus. E clar ca te place. Mult succes in continuare si ai grija! :*

| FallenAngel68 explică (pentru AndreeaJustAKid):

Sunt doar foarte confuza pentru ca lui i-a placut de cineva si cand iesim impreuna ( eu, el si acea fata ) cateodata o ciufuleste si pe ea si o gadila. Si uneori ma intreb daca ma considera doar o prietena buna sau chiar ma place, fiindca ei doi sunt foarte apropiati si au multe in comun. thinking