| TeRReS a întrebat:

Imi place de o fata care a venit la inceputul anului scolar la mine in clasa... Ne intelegem bine, adica povestim, radem si e ok dar daca ii spun in fata o sa spuna la toata clasa si toti o sa isi bata joc ( ca asa e la noi in clasa laughing ) Cum am putea sa aflu daca ma place? Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Raspunsul mult cautat de tine il gasesti in "Voci din public" de Cosbuc! Sunt numai cateva randuri, merita sa le citesti.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invita fata la un suc de Valentine"s Day, spune-i ce simti si poate cu ocazia asta afli daca te place

| AdyAdeluş a răspuns:

Pai eu nu inteleg o chestie. 1. Iti place de ea sau de restul clasei? 2. Daca o placi pe ea nu ar trebui sa iti pese de parerea altora. Daca nu vrei sa afle asa invit-o undeva in oras fi dragut cu ea romantic, si la final daca vezi ca te place intreab-o daca vrea sa fie prietena ta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu trebuie sa te stresezi, ii spui ca tu esti alesul ei de dragobete sau de sarbatoarea asta comerciala