| kitty9939 a întrebat:

Sall! la inceputul anului scolar a venit in clasa noastra un baiat de care acum imi place. nu ma evita, dar se spune ca ii place de alta fata(tot din clasa) si sta si cu ea destul de mult. nu stiu ce sa fac ca sa-l fac sa-i placa de mine. ma puteti ajuta?
P. S. : FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai date la el...noi baieti ne lasam repede cand se da o fata la noi.e simplu

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca se "spune" ca-i place de alta fata si-l si vezi ca sta cu ea,ce treaba mai ai?
Tu nu poti stii cum e el cu fata respectiva,poate au sentimente reciproce.
Daca tu erai cu el si se baga alta, ti-ar fi placut?
Cauta altul, da-le pace!

| just4you_4950 a răspuns:

Incearca sa vb cu el si o sa-si dea seama ca-l placi...

| kitty9939 explică:

Fata de care-i place il ignora