| Loryoficial a întrebat:

deci de la inceputul anului scolar stau in banca cu o fata, ea a avut de mai multe ori posibilitatea sa se mute cu cine vrea ea, dar nu a facut-o! E o fata de nota 10 si e frumoasa si darguta, eu o plac foarte mult si ne intelegem foarte bine, la scoala facem totul impreuna si radem, vorbim, glumim, prietenii spun mereu ceva de genu: "ati divortat" cand nu ne mai mutam pentru a vorbi cu alti prieteni din clasa!

Si azi a avut posibilitatea sa se mute unde vrea ea, dar nu o face! cred ca ma place! Cu colega mea de banca pot vorbi absolut orice! voi ce credeti?! ma place?! de ziua indragostitilor nu vreau sa fiu singur, vreau sa fiu cu ea si sa fim impreuna! cum sa fac, ce sa fac?!

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Este evident ca te place! Ar trebui sa ii pregatesti un cadou frumos de Valentine's day. Si sa ii spui ca vrei sa fii prietenul ei si sa o scoti in oras.

| KaRa23S a răspuns:

E posibil, nu am vazut'o. Tu intrebare ce face in ziua aceia si daca poate veni cu tine. I-ai un cadou dragut ( o floare mai scumpa) si fa-i complimente isi va da seama ca o placi, in caz ca nu poti sa'i spui direct.

| Savy a răspuns:

Ia-ti inimioara in dinti si intreab-o daca nu vrea sa petreceti 14 feb impreuna. Atat. Restul e simplu, gasiti voi ceva de facut.

| MiSk a răspuns:

Zi ca o placi si ai vrea sa fi cu ea.Invit-o si tu in oras la un suc, la club. Oferai cadouri mai ales ca vine Valentines day.