| madalin1008 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.La inceputul anului scolar o fata de la mine din clasa nu mi se parea frumoasa dar acum dupa 2 ore de matematica in care m-am uitat numai la ea am ajuns sa ma gandesc numai la ea si mi se pare chiar frumoasa.Nu stiu cum sa am o discutie mai lunga decat buna, ce faci si pe urma nu mai zice niciunu nimic.As vrea sa am o discutie mai lunga in care sa aflu daca ma place si chestii din astea.Tin sa va spun ca sunt clasa a9a.

5 răspunsuri:
| fetelerebele a răspuns:

Pai madalin esti in a noua baiete date si tu pe langa ea, vorbeste frumosc cu ea si in truna alint-o fi cei mai buni prieteni daca nu poti si esti prea rusion lasa de la sine ea te va placea si asa chiar daca nu esti prea tupeist si inca cevaa nu te da mare ca noua fetele cam uram asta la baietiwinking baftaaa

| madalin1008 explică (pentru fetelerebele):

ZI CE SA II ZIC (nu mai bine imi dai tu id-ul si vorbin )

| madalin1008 explică (pentru madalin1008):

Iliemada44 este idul meu

| fetelerebele a răspuns (pentru madalin1008):

Ok te bag si vb

| uncas a răspuns:

Salut,
Pai poti incepe prin a invita-o la un suc,o prajitura in oras, un film ceva ca sa aflii mai multe despre ea. daca accepta invitatie, poti sa o intrebi daca ii place compania ta, daca poate sa-ti dea numarul ei de telefon, daca poti sa o ajuti cu ceva. chestii simple.Si dupa ce crezi ca ea te place cu adevarat o poti intreba daca poate fii prietena ta.succes