| SilviuBoss a întrebat:

Imi place de o fata care s-a despartit de multi baieti si cred ca ma place si pe mine,dar nu stiu daca e serioasa.(din toate despartirile mi se pare ca nu, dar nu stiu) Sa o mai plac? e foarte de treaba e amuzanta ma inteleg foarte bine cu ea, dar nu stiu daca o sa se desparta de mine la fel ca si de ceilalti.Ce sa fac sa o mai plac sau sa incetez sa o plac sa ramanem doar amici

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Nu poti sa te opresti din placut asa, simplu. Oricum o sa faci ce iti dicteaza inima, eu zic sa incerci.

| SilviuBoss explică (pentru Andreeac33):

Asa o sa si fac mersi de rasp si tie si la toti

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Oricum o sa va despartiti la un moment dat, nu o sa fiti impreuna pentru totdeauna, asa ca nu poti face altceva decat sa incerci. Daca a avut multe relatii nu inseamna neaparat ca nu e serioasa, ci ca nu a gasit pe cineva cu care sa merite sa aiba o relatie lunga. Asa ca incearca, nu ai nimic de pierdut.

| RAY a răspuns:

Nu fi paranoic du-te fa sex cu ea apoi va despartiti ea gaseste pe altu si sfarsit ca sare banda

| h3r a răspuns:

Nu mămică, „să n-o mai placi".

| SilviuBoss explică (pentru h3r):

Multumesc de raspuns, dar mai astept

| Raiiiisa a răspuns:

Nu inteleg ce te intereseaza pe tine ce zic altii despre ea.Sau ce si tu esti identic cu aia,ca sa se comporte si cu tine la fel?!
Daca tu te intelegi bine cu ea,ceilalti nu au nici o legatura.
Degeaba doar o placi daca tu nu incerci sa faci nimic,o sa o plictisesti in felul acesta si nu se va mai uita la tine.

Pe viitor, cand o fata iti atrage atentia si iti place de ea, sa nu iti pese ce zice Y ca a auzit de la X care a auzit de la Q, care a fost cu ea si vezi doamne, i-a dat papucii.

| Mirke a răspuns:

Bah tata, daca o placi o placi, daca nu place-o pe mamica ta, si gata, ca altele te pot parasi, incearca poate nu o plictisesti, si daca-ti da papucii macar ai incercat. daca tot ai o sansa nu o pierde ca nu stii ce pierzi.

| SilviuBoss explică:

Ce credeti se poate schimba?

| SilviuBoss explică:

Se mai poate schimba?