| marianamay a întrebat:

Baieti eu ma inteleg foarte bine cu un baiat, suntem amici..bine lui ii place de mine dar o sa ramanem la stadiul de amici.Eu nu intru niciodata in vorba cu el, mi-a si reprosat asta.Voi ce parere v-ati forma daca ati fi in locul lui? Credeti ca gresesc daca fac asa?

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Cei care se tachineaza, se zice ca se iubesc cu foc! De ce nu vb cu el? ti-a facut ceva, sau ti-a vb urat? Adica nu cred ca merita sa il tratezi in felul asta, daca nu ti-a facut nimic. Incearca sa stai de vorba cu el si vezi ce vrea de fapt. Tie nu-ti place de el deloc?winking

| marianamay explică (pentru MiruD):

Eu nu intru pe el pentru ca sunt foarte orgolioasa, el a inteles ca doar amici suntem dar nu intru pe el ca nu vreau sa creada ca sunt o disperata

| MiruD a răspuns (pentru marianamay):

Heii? Urasc cuvantul asta "orgoliu". De ce? Si daca mai tarziu o sa il vezi cu alta ca se imbratiseaza sau se saruta? si pe tine nu te va mai baga in seama, ce faci? Nu o sa iti para rau ca ai fost orgoolioasa? Si nu "te-ai bagat in seama cu el "? Eu nu am fost si am facut ce nu vrei tu sa faci. M-am bagat in seama cu el, si in ianuarie facem 5 ani de relatie. Si nu regret un minut ca am facut eu primul pas. Gandeste-te ca poate nu are curaj sa intre in vorba cu tine despre asta, sau ii este rusine. Si nu cred cava crede ca esti disperata daca te bagi tu pe el.
Incearca!winking

| McDude a răspuns:

In locul lui m-as simti destul de naspa, macar demonstreaza-i intr-un mod elgant ca tu nu il placi, doar o parerewinking