| AlexSmile a întrebat:

Buna TPU.
Imi place de o fata, dar ea e la 20 km distanta de mine si ei ii place de mine si in toamna ea va veni in oras la mine.Dar faza e ca de fiecare data cand o intreaba cineva daca e cu mine zice ca nu.Ce inseamna asta? Mentionez ca ne intelegem foarte bine, vorbim in fiecare seara la telefon si de fiecare data ii spun cat de mult tin la ea.Ea arata foarte bine, multi au incercat sa fie cu ea dar ea nici nu ii baga in seama.De fiecare data cand ne vedem ne sarutam.ne tinem de mana etc. dar ea refuza sa zica ca e cu mine.Deci?

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Cred ca incearca sa protejeze relatia voastra. Daca multor baieti le place de ea, probabil vor incerca orice sa va desparta. Eu zic ca tine la tine, daca nu ar tinea, nu te-ar baga in seama si te-ar ignora la fel cum face cu ceilalti. Nu iti fa griji, din cate ai zis tu e clar ca tine la tine!
Funda?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e prea rusinoasa sa recunoasca

| Oana92 a răspuns:

Cand va aud... distanta de 20 de km. Aia e distanta? Pai daca iei bucurestiul de la un capat la altul faci mai mult de 20 de km...

| LovellyAngel a răspuns (pentru Oana92):

Te inteleg... Sau mai vezi: "Ne vedem o data la 3 zile, nu mai pot de dor"... laughing

| Oana92 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Cam asa ceva... daca erau 200 de km intelegeam, dar 20?

| DurexBun a răspuns:

Poi e mai bine asa..Cu cat stiu mai putini cu atat e mai bine..Nu-ti fa griji din astea daca vorbiti in fiecare zi la telefon inseamna ca chiar tine la tine si eahappy