| MikeyRyder a întrebat:

Buna TPU

Imi place de o fata dar nu sunt sigur daca si ei ii place de mine nu stiu cum sa aflu ca is si cam timid s-o intreb si na... dati-mi niste idei cu care sa stiu cum s-o cuceresc sau sa aflu daca si ea ma place pe mine...

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput...sa nu mai fi timid ca nu castigi nimic, invita fata la un suc si spune-i ca o placi

| neutrino a răspuns:

Te duci la ea cu o floare si o inviti la un suc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Intră în vorbă cu ea, scoate-o la o prăjitură, că doar nu te mănâncă nimeni.
Te pup!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Invit-o in oras, sa stai de vorba... poate iti impartaseste sentimentele, daca simte ceva pentru tine

| larisuka99 a răspuns:

Daca-i zici c-o placi in fata o sa te creada curajos. Eu iti sugerez s-o faci.

| Soophie94 a răspuns:

Buna! Pai bag-o in seama, vorbeste cu ea, daca sunteti in aceiasi scoala sau casa ei este in drumul tau, condu-o acasa. Fii prietenul ei si asa vei afla daca te place. Sau ai putea sa ii intrebi prietenele daca te place. Succes!