| Bunea_Stefan_2003 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa o cuceresc. Imi dati ex. de niste dume

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vei intelege, dar nu acum, esti prea mic pentru asta.
Si modul de gadire e pueril daca crezi ca te ajuta niste dume...

| Adry05 a răspuns:

Daca tu ai impresia ca o fata o cuceresti si pastrezi cu dume, eu zic sa te apuci de citit putin depre arta relatiei si poate asa iti raspunzi singur si la intrebare

| anamariarot a răspuns (pentru Adry05):

E mic și el laughing

| deeeaqq a răspuns:

Sigur o s-o dai pe acea fată pe spate cu dumele din anul 2000 pe care le vei primi ca raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal tau e terorist? Pentru ca esti bomba!

| BIoody a răspuns:

Esti prea frumos

| iAMVi a răspuns:

Pai ce frate te duci sa faci stand up? laughing
Cel mai bine ar fi sa fii tu, ce zici?

| Alex007xD a răspuns:

Cu faţa aia cucereşti o fetiţă de 5 ani sa vină până la tine ca-i dai ciocolata, apoi pleaca pe trotuar in continuare.

| UnNumeScurt a răspuns:

La ce folos sa o cuceresti? Hai sa zicem cu o sansa de 5% ca obtii o ''relatie'' cu ea. Cu ce te ajuta ca aveti o relatie la 13-14 ani, oricum nu v-ar tine mai mult de 1 saptamana. Si legat de intrebarea ta, nu cuceresti fete cu glume, e penibil. Vrei sa te duci la ea si sa ii spui bancuri cu Bula? N-ai numai de cat, dar eu zic sa deschizi bine ochii. Noroc