| fcsbandrei8 a întrebat:

Buna TPU
Imi place de o fata de la mine din clasa

Intrebarea e aflu daca si ei ii place de mine

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Poti daca nu vrei sa o intrebi direct.
La baieti stiu foarte simplu, dar la fete e mai dificil...

Daca e timida:
1.Ii e frica se te priveasca cind o privesti si tu, ca rezultat se uita in alta parte.
2.Ii e frica cind te afli linga ea, ca rezultat nu scoate nici un cuvint si nu te priveste, dar sta nemiscata.
3.Tu o poti rani cel mai usor si tot odata daca te comporti frumos cu ea, se bucura cel mai mult tie.

Daca e mai libera.
1.Se afla prin zona unde esti si tu.
2.Iti zimbeste cind te uiti la ea.
3.Se comporta frumos cu tine( mai frumos decit cu ceilalti baieti)

Daca e o "pustoaica" ea singura poate face primul pas sa vina linga tine si sa vorbeasca si pina la urma sa te intrebe daca o placi.

Acum, alege cum e fata pe care o iubesti.
Daca nu ai observat nimic din astea inseamna ca nu te place. (la moment, nu stii niciodata cind se poate indragosti de tine sau daca nu se va indragosti de loc)

Sper ca te-am ajutat, spune mersi si pa.

| fcsbandrei8 explică (pentru L1feDRAIN):

Mersi mult

| L1feDRAIN a răspuns (pentru fcsbandrei8):

Cu placere, iti spun asta sa nu faci greseala mea din care am invatat prea multe.

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Te doare gura să o-ntrebi?

| fcsbandrei8 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Mi-e rusine

mi-e frica

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru fcsbandrei8):

Cu teama şi ruşinea nu rezolvi nimic. Vrei să ţi-o sufle altul de sub nas? Profită de timpul pe care îl ai acum, dacă nu vrei să regreţi mai târziu.

| Romb3r a răspuns:

Simplu...o inviti la un suc. Spune da, poti s-o placi in continuare. Spune nu...''Hasta la Vista, baby!''

| 7ste a răspuns:

Daca atunci cand manci semviciu ea se uita la tine ca si cum ar fi fost lovita de un claun castor cu cornee insemna ca i ceva in neregula cu semviciu tau.