| Sheili a întrebat:

Buna tpu.Imi place de un baiat ce pot sa fac ca sal cuceresc? funda+vot

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu dumnealui si cand crezi ca a ajuns fitilul la bomba ii zici ca il placi.

| justfreelove a răspuns:

Daca tu esti in poza, dal dracul pe baiatu ala! Eu sunt aici pentru tine. Acum serios, O printesa ca tine mai are nevoie sa recurga la mijloace ca sa cucereasca un baiat? Spune-i ca iti place de el si daca te refuza, cauta-ma big grin

| Ivallll a răspuns:

Pai pentru inceput fii tu insati tongue ...baietilor nu le plac fetele prefacute, fii cat mai naturata si 100% o sa te placa.Sa nu-i spui direct ca iti place de el fiindca o sa creada ca esti disperata dupa elstraight face... spune-i asa mai pe ocolite si totul o sa vina de la sine happy

| Plague a răspuns:

Te duci dezbracata peste el in baie?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Tu nu vezi ca sunt peste 50 de intrebari de acest gen pe TPU?

| Raul_7987 a răspuns:

Incearca sa-l iei in brate sa vezi ce zice. Vorbeste mai des cu el la telefon, fata in fata pe mess. Cumparai ceva de ziua lui.

| alice_3838 a răspuns:

Si eu am pus intrebarea asta si uite ce mi-au raspuns:
Ar fi bine sa zimbesti cind treci pe linga el si se uita la tine.Dar cel mai ine ar fi sa fii tu insuti si mdaca o sa-i placa tetine va face el primul pas dar sa nu te schimbi la caracter sau stilul tau de a fi din cauza unui baiat daca te place te va accepta asa cum esti. Sper sa il faci sa fie nebun dupa tine.Numai bine funda?:*
Fii tu insati. Daca esti naturala o sa te placa el sigur. Nu incerca sa fii falsa sau prefacuta-n fata lui. Fiindca cine te iubeste te iubeste asa cum esti tu: unica prin felul tau de a fi.
Fii tu însăți în preajma lui și încearcă să vorbești cu el. Nu trebuie să faci un anumit lucru ca să-l pui în genunchi în fața ta - și nici nu poți.
Totul vine de la sine.

| vlady11 a răspuns:

Mie imi plac fetele destepte in primul rand(sa zicem ca notele ei cele mai proaste sunt 7),sa fie draguta, sa fie sweet, si sa-ti aprecieze gesturile

| vlady11 a răspuns:

Date la el...si daca te place...il vei cuceriwinking. Arata-i tot ce ai tu mai frumos.winking