| chucks a întrebat:

imi place de un baiat. chiar foarte mult. stiu ca si el ma place, adica simt! dar vreau sa. l fac sa ma palca mult! sa simta ca eu sunt cea mai potrivita pentru el! si nu stiu cum! chiar am nevoie de >voibig grin

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Poţi să îl inviţi la o un restaurant sau la o pizzerie să vă cunoaşteţi mai bine.
Acolo puteţi discuta despre lucruri în comun şi ce nu vă place.
Fii relaxată şi distrează-te, în fond de asta l-ai invitat ca să vă distraţi şi să vă simţiţi bine.

| Shenn a răspuns:

Cel mai bun lucru care poti sa il faci deocamdata e sa ii dai de inteles ca il placi happy iar el o sa inceapa sa isi puna intrebari,cum o sa fie daca ati fi impreuna,ce ati putea face,afla ce ii place sa faca si dezvolta, implicate putin, vorbeste cu el despre toate astea. Good luck happy

| chucks explică:

Fundita!:*

| Ame25 a răspuns:

Daca si el te place nu stiu ce mai astepti...stai cu el si pe parcurs o sa va placeti din ce in ce mai mult...simplu big grin

| Perseverence a răspuns:

Ai putea sa-i arati mai multa afectiune (atata pot zice deoarece depinde si de varsta ca sa raspund)