| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! imi place de un baiat cu 7 ani mai mareca mine, tin foarte mult la el ..suntem prieteni, lui nu cred ca ii place de mine, nu stiu ce sa fac..ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Cam mare diferenta, dar totusi nu conteaza.
Lasa timiditatea si aratati sentimentele, simplu happy.

6 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Cati ani aveti?

| crystyna_1648 a răspuns (pentru AriannaAri):

Pai avem eu 16 si el 23

| AriannaAri a răspuns (pentru crystyna_1648):

Cam mare diferenta, dar totusi nu conteaza.
Lasa timiditatea si aratati sentimentele, simplu happy.

| GoBackInFuture a răspuns:

E cam maricica diferenta de varsta, nu stiu ce sa zic. Si stiu ca acum urmeaza ceva de genul :" Dragostea nu tine cont de varsta si de altceva, e doar natural, bla bla bla" dar eu zic sa te mai gandesti, esti destul de tanara, plus ca el deja si-a inceput viata de adult, tu inca mai traiesti in adolescenta. Eu zic ca vei gasi destui baietii de varsta ta, care sa ti placa.

| ILikeSummer a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar sanse la el nu poti avea. Isi va bate joc de tine. Daca te iubeste lasa-l pe el sa faca primul pas.

| Honeydew5 a răspuns:

Incearca sa ii arati ca iti place de el...happy

Răspuns utilizator avertizat