| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine. el locuieste in alt sat, si noi nici macar nu ne cunoastem, n-am vb niciodata, asa din vedere presupun ca ma cunoaste, dar o prietena de-a mea l-a intrebat daca stie ca cineva il place si a aratat spre mine, care eu habar naveam dc a aratat inspre mine, si de atunci se uita mereu asa speriat la mine cand ma vede, se ascunde, nu vb niciodata, e asa timid, deci clar ca nu pot vb deloc cu el, nici la scoala nu vb, id nu are, cand trece pe langa mine merge cu capu in jos, si un prieten de al lui rade cand ma vede, si tot il ghionteste sa se uite la mine dar el tot nu o face, credeti ca as avea vreo sansa cu el, sau credeti ca el ma place p mine? dau fundita pup

Răspuns Câştigător
| KarinaEva a răspuns:

Eu cred ca te place dar e mai timid atunci fi tu mai tupeista sti cum e proverbu:acum moda s-a schimbat merge fata la baiatlaughingsucces... funda?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

L-ai speriat rau de tot, pe bietul baiat laughing

| cLeILa a răspuns:

Am 14 ani

| Negative a răspuns:

De curiozitate,ce varsta ai? Baiatul respectiv probabil te place,le-a spus prietenilor si acum rad de el,poate e si putin timit...Dar daca zici ca din priviri va cunoasteti, e clar ca nu prea aveti sanse cu o relatiewinkingVorbiti cam o luna, doua sa va cunoasteti si apoi mai vedeti daca aveti sanse.

| GaNgSty a răspuns:

Iuliana Acel Baiat Stie Ca Il Placi Iar El Nu Te Place Si Nu Vrea Sa Te Raneasca... Sincer Nu Te supara Dar Nu Ai Sanse Cu El Findca Daca Te Placea Macar 10% Nu Pleca Capul Ba Din Contra Incerca Sa Te Cunoasca... Asa Ca Decat Sa Te Faci De Ras Mai Bine Te Prefaci Ca Nu Exista, Stiu Ca Tear Durea Dar Asa E Mai Bine, Este Alegerea Ta.
Sper Sa Iei Decizia Cea Buna!

| GaNgSty a răspuns:

Ba Nume De Bere Ce Te Bagi In Seama Comunistule Veziti De Berea Ta Si Lasa-ne In Pace Ca Numai E Pe Vremea Cand Era Ceausescu Ma Batranule!

| GoldenBrau a răspuns:

Pune mana pe carte, lasa internetu si baietii!

| IaxxKiwii a răspuns:

Eu cred ca ii place. baiatul poate e de firea lui mai timid...Asa ca fii curajoasa si fa tu primul pas si bagate in seama cu el.si pe acel tip care incepe sa rada cand te vede nu-l baga in seama.winking e un idiot.eu zic ca ar fi bine sa faci tu primul pas cum am mai zis ca cred ca iti place foarte mult de el.Credema mi s-a intamplat si mie...:d. daca nu te accepta.incearaca sa uiti de el. fundita?:*

| georgianna_8314 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator. imi placea un baiat de la mine din liceu si dupa ce a aflat se ferea de mine. pana intr-o zi cand am mers la el. am vorbit. am facut schimb de id-uri, apoi de nr de tel si uite ca si in ziua de azi suntem impreuna. avem 7 luni love struck. fa si tu la fel. succes! puupp :*