| Alexandradeeaddaa a întrebat:

Imi place de un baiat de 4 luni, povestea e urmatoarea: el a aflat ca il plac, vreau sa imi spuneti parerea voastra despre ce crede el, si va rog nu imi spuneti sa il intreb pe el laughing cand a aflat ca il plac nu mi-a mai dat like-uri pe Instagram cam 1 luna,dupa a inceput iar si mi-a dat si ador la poza,cand am terminat scoala mi-a scris pe Facebook dar a vorbit asa sec cu mine si mi-am dat seama ca e foarte arogant si am mai auzit si de la altii... il vad destul de des pentru ca e angajat pe vara la terasa apropiata de mine,mereu cand trec pe acolo face ceva sa imi atraga atentia sa zic asa,de exemplu vorbeste mai tare, cand ma saluta mereu imi zambeste si cateodata se holbeaza la mine. dar chiar nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? Si daca e arogant cum ii pun capac?happy

Răspuns Câştigător
| MaiaSchmetterling a răspuns:

Simplu! cum aroganta lui te atrage pe tine..asa o sa il atraga si pe el aroganta ta. Fii indiferenta si aroganta, saluta l.dar nu cu zambetul pe buze, daca te baga in seama. vorbeste ce e de vorbit si atat, nu te agata la vorba, si renunta sa ii dai likeuri pe Facebook. vezi ce rezultat ai dupa o perioada happy

| Alexandradeeaddaa explică (pentru MaiaSchmetterling):

Nu i-am mai dat si imi da in continuare. Oricum multumesc frumos de raspuns, o seara frumoasa!

1 răspuns: