| florynyca a întrebat:

Deci imi place de un baiat, el ar da semne ca ma place dar spune ca nu.De exemplu :cand trebuie sa sarut un baiat la un joc stupid vrea sa il sarut pe el si zambeste satisfacut cand trebuie sa il sarut, mereu ma ia in brate vrea sa stam singuri este dragut cu mine, vrea sa ies cat mai des afara ca sa ma vada, in ore se holbeaza la mine si imi zambeste sau imi scoate limba sa imi atraga atentia, desi cateodata ma evita, ar putea fi influentat de verisoara lui care nu ma prea suporta nu stiu de ce.Toti prietenii lui il intreaba daca ma place si el zice : nu... dar pare ca da. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ha,,,ar vrea sa stea cu tine apoi nu dar nu sa te vada si cu altul... aici ar trebui sa vb cu un alt coleg cu care te impaci bine sa intre intr-un joc, sa-l faci un pic gelos sa vezi cum se manifesta! Sa-i zici sa iti acorde atentie, sa iti dea tarcoale, sa vedem apoi mai rezista sa stea departe de tine? day dreaming pa.

| RedHeart a răspuns:

Sa incerci sa nu ii mai dai si tu apa la moara, fi indiferenta si o sa vezi daca chiar te place, o sa vina el la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi mai indiferenta, daca in continuare se comporta la fel el chiar te place, daca deja isi schimba comportamentul cand nu-l mai bagi in seama, era doar o chestie de amuzament.